Witajcie! Soutageria zakłada blog! :)

Soutageria to ja

Natalia Sosnowska Soutageria Sutaszeria

Pełna podziwu dla możliwości, jakie daje łączenie ze sobą tak niepozornej rzeczy, jak tasiemki sutaszu, bez wahania postanowiłam: Ja też tak chcę! A chcieć to móc.

Jestem samoukiem, wiedzę dotyczącą techniki sutasz czerpię głównie z internetu, oraz doświadczenia innych, no i oczywiście wielu godzin spędzonych z igłą w ręku.

Całkowicie pochłonęło mnie tworzenie biżuterii tą techniką, dając odskocznię od szarej codzienności. Kolorowa i wyrazista, ale również delikatna i elegancka biżuteria – wszystko zależy od tego, co sobie założę rozpoczynając projekt.

Od zawsze miałam artystyczne zacięcie, choć z wykształcenia jestem psychologiem, to mam duszę twórcy. Jak każda kobieta kocham błyskotki, a sutasz daje możliwość posiadania czegoś nietuzinkowego i niepowtarzalnego… a fakt, że projektuję biżuterię sama sprawia, że pasuje ona idealnie do moich oczekiwań.

Sutaszowe wyszywanki, stały się moją pasją, a efektami mojej pracy, chciałabym się tutaj z Wami podzielić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>