Paleta ślubna – „Buttercup”

Yellow themed wedding

Witajcie,

dziś kolejna odsłona najmodniejszych ślubnych inspiracji kolorystycznych w trwającym właśnie sezonie.  Słoneczny, optymistyczny i radosny kolor jest wprost idealny dla osób kochających lato i gorący, słoneczny, plażowy klimat.

Pamiętajcie , że kolor żółty to nie tylko intensywny, soczysty odcień kwitnących jaskrów. Dla osób, które nie są zwolennikami tak ekstrawaganckich rozwiązań, istnieje zarówno bardziej stonowany i elegancki odcień musztardowy, jak i delikatniejszy i romantyczny waniliowy. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Na początek przygotowałam dla Was kilka inspiracji.

Buttercup

Buttercup

Buttercup

Buttercup

Buttercup

Pamiętajcie , że kolor żółty oczywiście może być jedynym kolorystycznym akcentem dopełniającym i podkreślającym śmietankowy odcień bieli. Może jednak pojawić się w trójbarwnych zestawieniach. Słoneczny odcień w połączeniu z  intensywnym kobaltowym odcieniem koloru niebieskiego, czy szmaragdowym odcieniem zieleni to paleta zdecydowanie dla osób nie bojących się koloru.

Bardzo elegancko prezentuje się połączenie żółtego z wszystkimi odcieniami szarości, granatowym stonowanym odcieniem niebieskiego, bądź przepięknym intensywnym odcieniem fioletu. Możliwości łączenia kolorów w tym przypadku są naprawdę ogromne.

A to moja propozycja kolczyków.

Kolczyki sutasz Buttercup

Kolczyki sutasz Buttercup

Chcecie więcej? (klik) Zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>