Komplet biżuterii Cream Orchid w nowej odsłonie :)

SONY DSC

Witajcie Kochani. Pamiętacie jeszcze bransoletkę Cream Orchid? Właśnie powstały dodatkowe elementy tego kompletu. Tym razem do bransoletki uszyłam zawieszkę, oraz delikatnie dłuższe kolczyki na pozłacanych sztyftach. Całość utrzymana w beżowo brązowej tonacji. Komplecik jest bardzo lekki i delikatny, a przy tym elegancki i niebywale kobiecy.

Tak jak poprzednio, cały komplet bazuje na fasetowanym czeskim krysztale w kolorze smoky topaz. Starałam się dopełnić go w taki sposób, aby cały zestaw nie był zbyt przytłaczający. Delikatny kremowy sutaszowy sznureczek, oraz bardzo drobnie koraliki Toho 15o w kolorze light topaz sprawiają, że całość nabiera niezwykłej lekkości.

Bransoletka sutasz Cream Orchid

Bransoletka zapinana jest na karabińczyk, a dzięki temu, że doszyty jest dłuższy łańcuszek, istnieje możliwość regulowania obwodu biżuterii. Długość bazy sutaszowej to ok. 16 cm.  Natomiast szerokość bransoletki wynosi 4,3 cm.

Do kompletu uszyłam tym razem, delikatną zawieszkę bazującą na centralnym elemencie bransoletki. Zawieszka podszyta jest po wewnętrznej stronie drobnymi koralikami toho. Wykończona została pozłacaną krawatką. Wymiary zawieszki to 6 cm x 4,5 cm.

Zawieszka sutasz Cream Orchid

Zawieszka sutasz Cream Orchid

Trzecim elementem kompletu są kolczyki sztyfty. Tym razem nieco dłuższe, niezwykle kobiece i eleganckie. Kolczyki uszyte z wykorzystaniem kryształków Rivoli Swarovskiego w kolorze topaz. Dodatkowo pojawia się nawiązujący do bransoletki element zawierający kryształ czeski drop. Długość kolczyków wraz z sztyftami to 6 cm., natomiast w najszerszym miejscu kolczyki mierzą ok 2,5 cm. Kolczyki podszyte również drobniutkimi toho, tak jak pozostałe elementy kompletu.

Sztyfty sutasz Cream Orchid

KOlczyki sutasz Cream Orchid

Jak podoba się Wam nowa odsłona kompletu Cream Orchid?

Komplet sutasz Cream Orchid

3 komentarze do “Komplet biżuterii Cream Orchid w nowej odsłonie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>