Komplet biżuterii „Blue Ocean”

Komplet sutasz

Kochani, dziś kolejna sutaszowa propozycja. Komplecik z grzebieniem w roli głównej. Całość bazuje na wzorze pochodzącym z kompleciku, który już kiedyś pojawił się na blogu. Pamiętacie jeszcze broszkę „Blue Ocean”? Oto jej nowa odsłona.

Tym razem główną rolę odegrał kamień Rivoli Swarovski w kolorze sapphire.

Grzebień sutasz

Całość dopełniona została drobnymi toho 15o. w kolorze light topaz, sapphire, oraz aquamarine. Baza zamocowana na transparentnym grzebieniu.

Grzebień sutasz

To moje drugie podejście do ażurowych form w sutaszu. Z pewną dozą nieśmiałości podjęłam wyzwanie, bo nie należą one do najprostszych. Jednak efekt końcowy jaki pozwalają osiągnąć sprawia, że warto zaryzykować. Biżuteria dzięki nim nabiera niesamowitej lekkości,

Zawieszka sutasz

Do kompletu powstała bardzo delikatna, niewielka zawieszka, oraz drobne, lekkie kolczyki na sztyftach. Zarówno zawieszka, jak i kolczyki wykończone z tyłu haftem koralikowym, dzięki czemu zakończenia sznureczków nie rzucają się w oczy.

Całość utrzymana w błękitno kremowej tonacji.

Zawieszka sutasz

Sztyfciki uszyte zostały dokładnie według wzoru, który przygotowałam w komplecie z broszką. Delikatny czeski kryształ drop, oraz koraliki FP 4mm, i toho 15o.

Sztyfty sutasz

sztyfty sutasz

Jak Wam się podoba moja kolejna propozycja? Co sądzicie o ażurowych formach w sutaszu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>