Grzebień ślubny „Green Apple”

Grzebień ślubny sutasz

Zgodnie z obietnicą kolejny element kompleciku ślubnego „Green Apple”. Tym razem grzebień pozostający w stylistyce bransoletki i kolorystyce całego kompletu. 

Grzebień sutasz

Grzebień ślubny „Green Apple”

Grzebień stworzony techniką haftu sutasz. Jest elementem kompletu „Green Apple” w skład którego wchodzą ponadto kolczyki, bransoletka, oraz kolia. Każdy z elementów dostępny zarówno osobno jak i w komplecie.

Grzebień ślubny

Grzebień ślubny „Green Apple”

 


Centralnym elementem grzebienia są kryształy Swarovskiego w odcieniu peridot. Kryształek Rivoli dodatkowo został opleciony drobnym koralikami Toho podkreślając tym samym wyjątkowy charakter biżuterii, oraz nawiązując do pozostałych elementów kompletu. Sutaszowe sznureczki w dwóch wyrazistych kolorach dopasowanych do preferencji Panny Młodej.

Grzebień sutasz

Grzebień ślubny „Green Apple”

Możliwość wykonania grzebienia na zamówienie w dowolnej kolorystyce po wcześniejszym kontakcie.

Grzebień sutasz

Grzebień ślubny „Green Apple”

Jak Wam się podoba?

A jeszcze dziś ostatni z elementów kompleciku – kolczyki. Zapraszam do zaglądania na blog. :)

Jeden komentarz do “Grzebień ślubny „Green Apple”

  1. Wow, cały ten zestaw ślubny jest taki… Zmysłowy, delikatny i niewinny zarazem. strasznie mi się podoba <3

    PS Zaglądam do Ciebie nie bez przyczyny. Wyszukuję twórczych blogów i zapraszam je do grupy, którą prowadzę na facebooku. Bardzo chętnie zobaczyłabym Cię tam z nami. Jest to grupa tak samo dla Twórców, jak i dla Czytelników, atmosfera jest naprawdę cudowna, można podyskutować na twórcze tematy, jest wiele ciekawych konkursów, link party itd. Słowem brakuje tylko Ciebie Odnośnik do grupy: https://www.facebook.com/groups/blogiDIY/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>